no-img

دانلود نرم افزار های تخصصی برق قدرت،مخابرات،الکترونیک،کنترل
پکیج های آموزشی سایت
اطلاعیه های سایت

adsads

ادامه مطلب

ZIP
دانلود PI Expert Suite 9.1.6 x86/x64
امتیاز 3.13 ( 16 رای )
zip
سپتامبر 12, 2016

دانلود PI Expert Suite 9.1.6 x86/x64


pi_expert_suite3

توضیحات

PI Expert Suite شامل برنامه های PI Expert – PI Xls – PI Viewer بوده که نرم افزاری بسیار توانمند برای طراحی منابغ تغذیه سوئیچینگ میباشد. این برنامه در یک محیط گرافیکی ساده و مرتب، ویژگی های مورد نیاز برای منبع تغذیه مورد نظر را از کاربر دریافت میکند و در نهایت با استفاده از آی سی های منبع تغذیه از پیش تعریف شده، به صورت خودکار مداری مناسب برای تبدیل طراحی میکند.

PI Expert تمامی اطلاعات مورد نیاز برای طراحی نمونه اولیه، شماتیک کلی مدار و پارامترهای و پیشنهادات را در اختیار شما قرار میدهد و به صورت دقیقی میتوانید روی جزئیات گوناگونی همچون تعداد چرخش سیم پیچها، ضخامت سیمها و سایر موارد مرتبط با مراحل مونتاژ و پیاده کردن مدار بر روی فیبر مدار چاپی نظارت کامل داشته باشید. این برنامه با خودکار سازی فرایند طراحی و انجام سریع محاسبات معمول در طراحی مدارهای سوئیچینگ، زمان مورد نیاز برای این کار را از چندین روز به چند دقیقه کاهش میدهد که این صرفه جویی زمانی بسیار چشمگیر است.

PI Expert از یک محیط طراحی مبتنی بر صفحات گسترده نیز برخودار است که در طی فرایند طراحی منبع تعذیه، امکانات کنترلی دقیقتری را برای کاربران فراهم میکند. این برنامه به شما اجازه میدهد تا با دستورات مرحله به مرحله ترانسفورماتورهای دقیقی طراحی کنید. تنها چیزی که این برنامه نیاز دارد، ارائه اطلاعات دقیق برای ورودی است، در صورت دقیق بودن این اطلاعات، سایر کارهای مورد نیاز به صورت خودکار توسط برنامه انجام میشود و خروجی نهایی با دقت بالای ارائه میشود.  PI Expert تمامی آنچه برای طراحی منابع تغذیه سوئیچینگ مورد نیاز است در یک مجموعه واحد گردآوری کرده است و مهندسین برق و الکترونیک میتوانند از قابلیتهای این محصول برای پیشبرد سریعتر پروژه های خود بهره ببرند.

سیستم مورد نیاز

Windows XP/ 7 / 8 / 8.1 / 10

راهنمای نصب

این نرم افزار رایگان است و محدودیتی ندارد.ads
adsads

درباره نویسنده

bargh4ever 40 نوشته در دانلود نرم افزار های تخصصی برق قدرت،مخابرات،الکترونیک،کنترل دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *