no-img
دانلود نرم افزار های تخصصی برق قدرت،مخابرات،الکترونیک،کنترل

دانلود نرم افزار DIALUX 4.12.0.1 همراه با پلاگین


دانلود نرم افزار های تخصصی برق قدرت،مخابرات،الکترونیک،کنترل
پکیج های آموزشی سایت
اطلاعیه های سایت

adsads

ادامه مطلب

ZIP
دانلود نرم افزار DIALUX 4.12.0.1 همراه با پلاگین
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
zip
آگوست 1, 2016

دانلود نرم افزار DIALUX 4.12.0.1 همراه با پلاگین


نرم افزار دیالوکس یکی از بهترین نرم افزار ها در زمینه طراحی و نور پردازی داخلی و خارجی در رشته برق محسوب میشود.در این نرم افزار علاوه بر نور پردازی تعداد لامپ ها نوع و وات مورد نیلز لامپ ها بدست می آید.این نرم افزار می تواند محیط مورد نظر ما را شبیه سازی کند و نمونه واقعی رو قبل از اجرای کار به ما نشان دهد.در حال حاضر نرم افزاری به قدرتمندی دیالوکس در زمینه نورپردازی و طراحی روشنایی داخلی و خارجی وجود ندارد.

در کتابخانه های این نرم افزار انواع لامپ ها با نمودار پخش نور و جزئیات آمده است که به راحتی می توان لامپ مورد نظر را انتخاب و در طراحی استفاد نمود.

پس از نصب دیالوکس بایستی یکی یا چند تا از پلاگین های (plugin) این نرم افزار را هم نصب کنید تا بتوانید از آن استفاده کنید. پلاگین ها فایل هایی هستند که اطلاعات مختلف چراغ های یک سازنده (مانند پخش نور چراغ، تصویر چراغ، مشخصات لامپ موجود درآن و . . . . ) را در بر می گیرند و شما برای کار با نرم افزار دیالوکس و طراحی روشنایی فضاها به آنها نیاز دارید. سازنده ها هم بطور معمول پلاگین خودشان را تهیه و روی سایت شان قرار می دهند. برای دانلود هر پلاگین شما می توانید مستقیماٌ به سایت سازنده مورد نظرتان مراجعه کنید و یا اینکه با مراجعه به سایت دیالوکس، از قسمت plugins ، سازنده دلخواه را انتخاب و پلاگین آن را دانلود کنید. ولی گاهی اوقات جستجو در پیچ و خم های سایت های سازندگان چراغ، برای یافتن لینک دانلود پلاگین شان حوصله تان را سر می برد. به همین دلیل در اینجا لینک دانلود چند تا از پلاگین ها را گذاشته ام. با کلیک کردن روی هر یک از آنها می توانید آن را دانلود کنید البته حجم اغلب شان بین 100 تا 200 مگابایت است

 ads
adsads

درباره نویسنده

bargh4ever 40 نوشته در دانلود نرم افزار های تخصصی برق قدرت،مخابرات،الکترونیک،کنترل دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *